MLCC CC0201BRNPO9BN1R6
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0201BRNPO9BN1R6
Product Core Specs: MLCC CC0201BRNPO9BN1R6
CAP CER 1.6PF 50V C0G/NP0 0201±0.1pF