MLCC CC0201BRNPO9BN6R2
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0201BRNPO9BN6R2
Product Core Specs: MLCC CC0201BRNPO9BN6R2
CAP CER 6.2PF 50V C0G/NP0 0201±0.1pF