MLCC CC0201BRNPO9BNR22
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0201BRNPO9BNR22
Product Core Specs: MLCC CC0201BRNPO9BNR22
CAP CER 0.22PF 50V C0G/NP0 0201±0.1pF