MLCC CC0201BRNPO8BN8R0
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0201BRNPO8BN8R0
Product Core Specs: MLCC CC0201BRNPO8BN8R0
CAP CER 8PF 25V C0G/NP0 0201±0.1pF