MLCC CC0201BRNPO9BN7R5
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0201BRNPO9BN7R5
Product Core Specs: MLCC CC0201BRNPO9BN7R5
CAP CER 7.5PF 50V C0G/NP0 0201±0.1pF