MLCC CC0201BRNPO9BN1R3
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0201BRNPO9BN1R3
Product Core Specs: MLCC CC0201BRNPO9BN1R3
CAP CER 1.3PF 50V C0G/NP0 0201±0.1pF