MLCC CC0100CRNPO8BN6R8
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0100CRNPO8BN6R8
Product Core Specs: MLCC CC0100CRNPO8BN6R8
CAP CER 6.8PF 25V C0G/NP0 01005±0.25pF