MLCC CC0100CRNPO8BN5R6
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0100CRNPO8BN5R6
Product Core Specs: MLCC CC0100CRNPO8BN5R6
CAP CER 5.6PF 25V C0G/NP0 01005±0.25pF