MLCC CQ0402CRNPO9BN3R0
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CQ0402CRNPO9BN3R0
Product Core Specs: MLCC CQ0402CRNPO9BN3R0
CAP CER 3PF 50V C0G/NPO 0402±0.25pF