MLCC CC0100CRNPO8BN3R3
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0100CRNPO8BN3R3
Product Core Specs: MLCC CC0100CRNPO8BN3R3
CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 01005±0.25pF