MLCC CC0100CRNPO8BN2R2
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0100CRNPO8BN2R2
Product Core Specs: MLCC CC0100CRNPO8BN2R2
CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 01005±0.25pF