MLCCCC0603BRNPO9BN3R0
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCCCC0603BRNPO9BN3R0
Product Core Specs: MLCCCC0603BRNPO9BN3R0
CAP CER 3PF 50V C0G/NPO 0603±0.1pF