MLCCCC0603BRNPO9BN1R0
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCCCC0603BRNPO9BN1R0
Product Core Specs: MLCCCC0603BRNPO9BN1R0
CAP CER 1PF 50V C0G/NPO 0603±0.1pF