MLCC UMK105CK0R5CVHF作者: Akira / 2026年2月22日 Product Core Specs: MLCC UMK105CK0R5CVHF 0.5 pF 50V CH ±0.25pF Category: SMD Capacitors Quick Actions 📋 BOM Upload Interface 📞 Contact Us (Inquiry/Support)