MLCC UMK063CG5R5DTHF作者: Akira / 2026年2月22日 Product Core Specs: MLCC UMK063CG5R5DTHF 5.5 pF 50V C0G,NP0 ±0.5pF Category: SMD Capacitors Quick Actions 📋 BOM Upload Interface 📞 Contact Us (Inquiry/Support)