MLCC TMK042CG5R9BD-W
作者: Akira / 2026年2月22日
MLCC TMK042CG5R9BD-W
Product Core Specs: MLCC TMK042CG5R9BD-W
5.9 pF 25V C0G,NP0 ±0.1pF