MLCC TMK042CG4R6BD-W作者: Akira / 2026年2月22日 Product Core Specs: MLCC TMK042CG4R6BD-W 4.6 pF 25V C0G,NP0 ±0.1pF Category: SMD Capacitors Quick Actions 📋 BOM Upload Interface 📞 Contact Us (Inquiry/Support)