MLCC CQ0201CRNPO8BN6R7
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CQ0201CRNPO8BN6R7
Product Core Specs: MLCC CQ0201CRNPO8BN6R7
CAP CER 6.7PF 25V C0G/NPO 0201±0.25pF