MLCC CQ0201CRNPO8BN6R2
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CQ0201CRNPO8BN6R2
Product Core Specs: MLCC CQ0201CRNPO8BN6R2
CAP CER 6.2PF 25V C0G/NPO 0201±0.25pF