MLCC CQ0201BRNPO9BN3R1
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CQ0201BRNPO9BN3R1
Product Core Specs: MLCC CQ0201BRNPO9BN3R1
CAP CER 3.1PF 50V C0G/NP0 0201±0.1pF