MLCC AC0402BRNPO9BN3R9
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC AC0402BRNPO9BN3R9
Product Core Specs: MLCC AC0402BRNPO9BN3R9
CAP CER 3.9PF 50V C0G/NPO 0402±0.1pF