MLCC CC0201CRNPO8BN3R9
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0201CRNPO8BN3R9
Product Core Specs: MLCC CC0201CRNPO8BN3R9
CAP CER 3.9PF 25V C0G/NPO 0201±0.25pF