MLCC CC0201CRNPO8BN1R8
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0201CRNPO8BN1R8
Product Core Specs: MLCC CC0201CRNPO8BN1R8
CAP CER 1.8PF 25V C0G/NPO 0201±0.25pF