MLCC CC0201BRNPO9BN5R1
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0201BRNPO9BN5R1
Product Core Specs: MLCC CC0201BRNPO9BN5R1
CAP CER 5.1PF 50V C0G/NP0 0201±0.1pF