MLCC CC0100DRNPO7BN8R0
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CC0100DRNPO7BN8R0
Product Core Specs: MLCC CC0100DRNPO7BN8R0
CAP CER 8PF 16V C0G/NP0 01005±0.5pF