MLCCCQ0402ARNPO9BN1R2
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCCCQ0402ARNPO9BN1R2
Product Core Specs: MLCCCQ0402ARNPO9BN1R2
CAP CER 1.2PF 50V C0G/NPO 0402±0.05pF