MLCCCC0805DRNPO9BN6R0
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCCCC0805DRNPO9BN6R0
Product Core Specs: MLCCCC0805DRNPO9BN6R0
CAP CER 6PF 50V C0G/NPO 0805±0.5pF