MLCCCC0603CRNPO9BN7R0
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCCCC0603CRNPO9BN7R0
Product Core Specs: MLCCCC0603CRNPO9BN7R0
CAP CER 7PF 50V C0G/NPO 0603±0.25pF