MLCCCC0201CRNPO9BN2R2
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCCCC0201CRNPO9BN2R2
Product Core Specs: MLCCCC0201CRNPO9BN2R2
CAP CER 2.2PF 50V C0G/NPO 0201±0.25pF