MLCCAC0603CRNPO9BN7R5
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCCAC0603CRNPO9BN7R5
Product Core Specs: MLCCAC0603CRNPO9BN7R5
CAP CER 7.5PF 50V C0G/NPO 0603±0.25pF