MLCCAC0402CRNPO9BN1R5
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCCAC0402CRNPO9BN1R5
Product Core Specs: MLCCAC0402CRNPO9BN1R5
CAP CER 1.5PF 50V C0G/NPO 0402±0.25pF