MLCC UMK105CG1R2CV-F作者: Akira / 2026年2月22日 Product Core Specs: MLCC UMK105CG1R2CV-F 1.2 pF 50V C0G,NP0 ±0.25pF Category: SMD Capacitors Quick Actions 📋 BOM Upload Interface 📞 Contact Us (Inquiry/Support)