MLCC UMK063CG1R7CTHF
作者: Akira / 2026年2月22日
MLCC UMK063CG1R7CTHF
Product Core Specs: MLCC UMK063CG1R7CTHF
1.7 pF 50V C0G,NP0 ±0.25pF