MLCC TVS042CG3R3BC-W
作者: Akira / 2026年2月22日
MLCC TVS042CG3R3BC-W
Product Core Specs: MLCC TVS042CG3R3BC-W
3.3 pF 25V C0G,NP0 ±0.1pF