MLCC TMK021CG0R2BK5W
作者: Akira / 2026年2月22日
MLCC TMK021CG0R2BK5W
Product Core Specs: MLCC TMK021CG0R2BK5W
0.2 pF 25V C0G,NP0 ±0.1pF