MLCC MSASX45YAB7472KTCA01作者: Akira / 2026年2月22日 Product Core Specs: MLCC MSASX45YAB7472KTCA01 4700 pF 2000V(2kV) X7R ±10% Category: SMD Capacitors Quick Actions 📋 BOM Upload Interface 📞 Contact Us (Inquiry/Support)