MLCC GRM1555C1H6R8BA01D作者: Akira / 2026年2月18日 Product Core Specs: MLCC GRM1555C1H6R8BA01D CAP CER 6.8PF 50V C0G/NP0 0402±0.1pF Category: SMD Capacitors Quick Actions 📋 BOM Upload Interface 📞 Contact Us (Inquiry/Support)