MLCC GRM1555C1H5R6CA01J作者: Akira / 2026年2月18日 Product Core Specs: MLCC GRM1555C1H5R6CA01J CAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 0402±0.25pF Category: SMD Capacitors Quick Actions 📋 BOM Upload Interface 📞 Contact Us (Inquiry/Support)