MLCC GRM1555C1H4R7CA01D
作者: Akira / 2026年2月18日
MLCC GRM1555C1H4R7CA01D
Product Core Specs: MLCC GRM1555C1H4R7CA01D
CAP CER 4.7PF 50V C0G/NP0 0402±0.25pF