MLCC GRM1555C1H2R7BA01D
作者: Akira / 2026年2月18日
MLCC GRM1555C1H2R7BA01D
Product Core Specs: MLCC GRM1555C1H2R7BA01D
CAP CER 2.7PF 50V C0G/NP0 0402±0.1pF