MLCC GRM0335C1H1R0WA01D
作者: Akira / 2026年2月18日
MLCC GRM0335C1H1R0WA01D
Product Core Specs: MLCC GRM0335C1H1R0WA01D
CAP CER 1PF 50V C0G/NP0 0201±0.05pF