MLCC GJM1555C1H2R0CB01D作者: Akira / 2026年2月18日 Product Core Specs: MLCC GJM1555C1H2R0CB01D CAP CER 2PF 50V C0G/NP0 0402±0.25pF Category: SMD Capacitors Quick Actions 📋 BOM Upload Interface 📞 Contact Us (Inquiry/Support)