MLCC GJM0335C1H1R3BB01D
作者: Akira / 2026年2月18日
MLCC GJM0335C1H1R3BB01D
Product Core Specs: MLCC GJM0335C1H1R3BB01D
CAP CER 1.3PF 50V C0G/NP0 0201±0.1pF