MLCC GCM1555C1H8R0DA16D
作者: Akira / 2026年2月18日
MLCC GCM1555C1H8R0DA16D
Product Core Specs: MLCC GCM1555C1H8R0DA16D
CAP CER 8PF 50V C0G/NP0 0402±0.5pF