MLCC GCM1555C1H5R0BA16D
作者: Akira / 2026年2月18日
MLCC GCM1555C1H5R0BA16D
Product Core Specs: MLCC GCM1555C1H5R0BA16D
CAP CER 5PF 50V C0G/NP0 0402±0.1pF