MLCC GCM1555C1H1R0CA16J
作者: Akira / 2026年2月18日
MLCC GCM1555C1H1R0CA16J
Product Core Specs: MLCC GCM1555C1H1R0CA16J
CAP CER 1PF 50V C0G/NP0 0402±0.25pF