MLCC CQ0805BRNPOYBN1R2
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CQ0805BRNPOYBN1R2
Product Core Specs: MLCC CQ0805BRNPOYBN1R2
CAP CER 1.2PF 250V C0G/NP0 0805±0.1pF