MLCC CQ0402CRNPO9BN2R4
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CQ0402CRNPO9BN2R4
Product Core Specs: MLCC CQ0402CRNPO9BN2R4
CAP CER 2.4PF 50V C0G/NPO 0402±0.25pF