MLCC CQ0402BRNPO9BN9R1
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CQ0402BRNPO9BN9R1
Product Core Specs: MLCC CQ0402BRNPO9BN9R1
CAP CER 9.1PF 50V C0G/NPO 0402±0.1pF