MLCC CQ0201CRNPO8BN1R1
作者: Akira / 2026年2月1日
MLCC CQ0201CRNPO8BN1R1
Product Core Specs: MLCC CQ0201CRNPO8BN1R1
CAP CER 1.1PF 25V C0G/NPO 0201±0.25pF